Zaznacz stronę

Figurki z bajek oraz wszechobecne postaci z filmów ucieszą zarówno Dużego Jana, jak i Małego Jasia.    Na marzeniach jest oparty pomysł sklepu Świat Zabawek, który oferuje swoim klientom szeroki wybór figurek kolekcjonerskich dla większych oraz figurek do zabawy dla mniejszych pasjonatów bajek i filmów. Wszyscy kochają figurki akcji i roboty, klocki Lego oraz pomysłową figurkę Boba Budowniczego.

Raj zakupowy dla każdego

Kolekcjoner czy spragnione zabawy dziecko znajdzie w Świecie Zabawek każdą poszukiwaną figurkę do zabawy lub do wzbogacenia swojej ekspozycji. W sklepie bez problemu zakupisz figurki z filmowymi oraz bajkowymi motywami. Ulubieni bohaterowie na pewno staną się nieodłącznymi towarzyszami zabaw każdego Małego Jasia. Wystarczy spojrzeć na figurkę Boba Budowniczego lub Strażaka Sama żeby poznać fenomen figurek do zabawy.

Asortyment w sklepie z figurkami

Sklep Świat Zabawek sprawi, że Duży Jan na powrót będzie chciał zostać Małym Jasiem. Szeroki asortyment tradycyjnych i interaktywnych umożliwi wybór najlepszej zabawki dla dziecka uwzględniając jego preferencje. Mały klient pokocha od pierwszego wejrzenia koniki, kucyki, baśniowe jednorożce, słodkie krówki. O zabawkowy zawrót głowy przyprawią figurki Avengers oraz Psi Patrol iponadczasowe figurki Jurrassic.    

Figurki z ulubionymi postaciami i zwierzętami znajdziesz w sklepie internetowym http://zabawkitotu.pl, a także w sklepach stacjonarnych. Znajdź najbliższą lokalizację na  http://swiatzabawek.net.pl/Sklepy