Zaznacz stronę

Jeżeli mówimy figurki z bajek lub dla rasowego kolekcjonera, zawsze mamy na myśli postaci z naszych ulubionych bajek lub filmów. Figurki są atrakcją nie tylko dla dzieci, o czym przekonujemy się przez całe nasze życie. Bajki oraz filmy, w których występują baśniowe istoty lub zwierzęta możemy oglądać niezależnie od wieku. Zawsze popularnością będą się cieszyć figurki z bajek, ulubione zwierzątka z filmów, a także kolekcjonerskie.

Nasze ulubione bajkowe postaci i zwierzęta

Chcesz kupić figurki dla dziecka, a może pragniesz wzbogacić swoją kolekcję? Największy wybór figurek znajdziesz właśnie w sklepie Świat Zabawek. Zakupisz tu swoje ulubione tradycyjne oraz interaktywne figurki. Należą do nich uwielbiane przez najmłodszych koniki, kucyki, bajkowe jednorożce, krówki. Obecnie hitem są figurki Avengers, Psi Patrol, Jurassic, Hatchimals.

Wspomnienie z dzieciństwa

Jako dziecko bawiłeś się figurkami z filmów i bajek, które rozbudzały Twoją wyobraźnie i przenosiły poza horyzont marzeń. Obecnie masz do dyspozycji figurki do kolekcjonowania takie jak roboty oraz figurki akcji. Razem z Tobą figurki do zabawy pozna Twoje dziecko, które szybko polubi Boba Budowniczego, Strażaka Sama, figurki LOL i wiele innych.

Figurki z postaciami i zwierzętami z bajek znajdziesz w sklepie internetowym http://zabawkitotu.pl, a także w każdym sklepie stacjonarnym,  lub  w jednym z wielu sklepów stacjonarnych http://swiatzabawek.net.pl/Sklepy