Zaznacz stronę

W każdym z nas, niezależnie od wieku drzemie ukryte dziecko. Zabawki zawsze pobudzały naszą kreatywność, stanowiły również nasz pierwszy kontakt z realiami świata zewnętrznego. Figurki z bajek objaśniały nam skomplikowane relacje międzyludzkie, pokazywały i tłumaczyły  uczucia. Nic dziwnego, że postaci i zwierzątka z filmów zapadały nam na długo w pamięć. Jako dorośli wracamy do nich kupując figurki kolekcjonerskie.

A dla dzieci same atrakcje

Dziecko chce się jeszcze cieszyć beztroską zabawą, dlatego poszukajmy dla niego tradycyjnych lub interaktywnych figurek, które nauczą go otaczającego świata. Największy wybór figurek do zabawy światowych producentów zakupisz  w sklepie Świat Zabawek. Twoje dziecko zachwyci się figurkami akcji, robotami, bajkowymi figurkami zwierząt.

Wszystkie figurki w jednym miejscu

Nie ma figurki bajkowej postaci lub zwierzątka z filmu, którego nie znajdziesz w sklepie Świat Zabawek. Uznani producenci tacy jak Cobi, Hasbro, Mattel, Simba lub Schleich  prześcigają się w ofertach atrakcji dla najmłodszych. Znajdziesz tu bajkowe jednorożce, koniki, kucyki, krówki. Nie można również pominąć takich hitów jak figurki akcji i roboty. Dzieci pokochają Avengers, Psi Patrol, Jurrassic, Hatchimals, LOL.

Ulubione figurki twoich dzieci zakupisz w sklepie internetowym http://zabawkitotu.pl oraz w sklepach stacjonarnych, sprawdź na http://swiatzabawek.net.pl/Sklepy